Důležité informace

Žádáme Vás o pečlivé přečtení.

  • Pro registraci použijte registrační formulář na úvodní stránce. Registrujte se prosím s dostatečným předstihem. Popřípadě na e-mailovou nebo telefon uvedený v kontaktech.
  • Startovné ve výši 600 Kč / tým se platí na místě v den turnaje.
  • Turnaj je omezen maximálně pro 15 týmů (tzn. 30 hráčů) a to z důvodu rozumné doby turnaje.
  • Aktuální obsazenost turnaje naleznete na úvodní stránce. Počet registrovaných týmů je doplňován manuálně, proto se může stát, že reálně je registrováno více týmů. 
  • Hraje se ve dvojici podle regulérních pravidel. Hra probíhá na skupiny dle hracího plánu. Vítězí tým, který vyhraje 2 sety. Vítězný set získá ten tým, který dosáhne 10 bodů, přičemž není za potřebí dvou rozdílných míčů. Hraje se na 3 dopady.
  • Hraje se o věcné ceny, kdy jsou oceněny první 3 týmy.
  • Během celého turnaje bude k dispozici občerstvení. Pro registrované hráče je v ceně startovného neomezená konzumace piva a připraveného jídla (vepřová kýta). Pro fanoušky je možné uhradit 200 Kč/osoba, čímž bude i pro ně možná neomezená konzumace piva a připraveného jídla.
  • Vítězný, který odbdrží výhru v podobě velkého sudu, musí uhradit zálohu za sud ve výši 1 000 Kč. Záloha bude vrácena oproti dokladu, který tým obdrží v obchodě s nápoji Novák v Hořicích.

COVID OPATŘENÍ

Pro vstup na turnaj je požadováno splnění jedné ze tří dále uvedených podmínek.

Doklad o tom, že jste druhou dávku očkování absolvovali minimálně před 14 dny.

nebo

Doklad o tom, že jste ve lhůtě 180 dní od prodělání onemocnění covid-19 (počítáno od prvního pozitivního testu na přítomnost viru, fakticky tak zachycené po 1. 1. 2021).

nebo

Potvrzení o negativním antigenním testu, ne starším než 72 hodin, nebo PCR testu, ne starším než 7 dní. U dětí do 6 let není testování požadováno.

Negativní PCR test či antigenní test (samotest) návštěvníci doloží potvrzením od zaměstnavatele či čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce.

Zdroj: www.mkcr.cz (5.července 2021)


Parkování